עיצוב אלבום או תמונה אונליין - חינם!
שימו לב! לא לעצב דרך טלפון נייד, יש לעצב במחשב בדפדפן כרום

משתמש חדש? לחצו כאן והתחילו לעצב

משתמש קיים? לחצו כאן והמשיכו לעצב


mishelyart@gmail.com  |   03-9640058

  1. דף הבית מישלי ארט
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מה זה קנבס

מה זה קנבס?

לא פעם ולא פעמיים שמעתם על מילה "קנבס", אך לא כולם באמת יודעים עד הסוף את המשמעות של המילה. במאמר הנ"ל ננסה בקצרה להסביר על בד קנבס והנושאים הנלווים שקשורים אליו.


ראשית קנבס הוא בעצם בד. אתם בטח תשאלו, אם זה בד אז מה מבדיל את בד קנבס משאר הבדים?

התשובה היא פשוטה - בד קנבס שונה משאר הבדים בחומר שממנו עשוי הבד ואופן אריגתו. בשונה מבדים אחרים צורת האריגה של הקנבס היא גסה, עשויה בדרך כלל מכותנה או פשתן ומדורגים לרמות שונות של איכויות. תכונה נוספת של בד קנבס היא אפשרות למתוח אותו על מסגרת עץ ולהפכו למשטח ציור. 


יחד עם הקדמה הטכנולוגית פותחו סוגי בדי קנבס נוספים עם רמת כותנה משתנה על חשבון חומרים סינטטיים מה שמאפשר להוזיל בעלויות המוצר ומצד שני לשפר יכולת עמידות ללחות. אך חשוב לדעת שככל שהבד מכיל אחוזי כותנה גבוהים יותר כך הוא יראה טבעי יותר ויקנה לתמונה אוירה של פעם.

שלחו תמונה להדפסה

הדפסה על קנבס

כיום הציוד המודרני מאפשר לבצע הדפסה על בד קנבס ורק לאחר מכן למתוח תמונת קנבס על מסגרת עץ. למשל ניתן להדפיס תמונות ממאגר תמונות פרטי שלכם כגון תמונות משפחתיות, תמונות ילדים, תמונות חתונה, תמונות נוף, אילן יוחסין ואפילו תמונה מטלפון.

אופציה נוספת היא לבחור תמונה ממאגר תמונות של מישלי ארט ולהזמין הדפסה על קנבס תמונות לחדר ילדים, תמונות לסלון, תמונות למטבח, תמונה לחדר שינה וכו'. ניתן לבצע הדפסה על קנבס בגדלים שונים בהתאם לבקשת הלקוח. הדפסה על קנבס יכולה לקשט ולהוסיף עניין לבית שלכם. תמונה על קנבס יכולה להיות מתנה מיוחדת ומרגשת לכל אירוע משפחתי או חג.

בחר תמונה מגלריה שלנו

חשוב לציין!

כדי לקבל תמונה מודפסת על בד קנבס באיכות הטובה ביותר חשוב לדעת שתהליך הדפסת תמונה על קנבס דורש גישה מקצועית בכל השלבים החל מסוג בד קנבס, ציוד, צבעים מקוריים, מסגרת עץ לקנבסים ובעל מקצוע שמלווה את התהליך כולל ביקורת גרפית ע"י מעצב גרפי מקצועי.

אנו ב"מישלי" דוגלים באיכות מוצרינו, לכן מדפיסים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת קבלת תוצאות הדפסה איכותיות ביותר עם 9 צבעים פיגמנטים מקוריים EPSON ULTRACHROME K3.


אנו מבצעים הדפסה על קנבס או הדפסה נייר צילום על חומרים איכותיים בלבד. איכות הדפסת תמונות מקסימלית ודיוק צבע מאפשרים להדפיס תמונות בצורה איכותית ביותר.

בניית אתרים 2all